All Products
Keywords [ glass led screen ] match 222 Products.
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Flexible Transparent LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Modular For Glass Curtain Solid Wall Advertising Use
| Pixel Pitch: | 125mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Display with IP45 Protection and 12V Power Supply for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
RGB 1000*1000mm Transparent Grille Screens P2.6 Exhibition Hall Glass Outdoor Building Window Led Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.9 |
| LED Light-emitting Tube: | SMD1921 |
Ultra-Thin Indoor LED Flexible Screen Transparent Screen LED Cuttable Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
P20 Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P20 |
| Color: | RGB |
Flexible LED Display with 92% Permeability 16bit Gray Scale and 160° Viewing Angle for Indoor Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Material: | PC |
| Productname: | LED Transparent Film Screen |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
See-Through P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideal for Mall Office Window Advertising
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
P3.91 Flexible LED Holographic Screen with 3.91mm Pixel Pitch IP45 Protection and 85% Transparency for Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |

