All Products
Keywords [ glass led screen ] match 222 Products.
World Cup Opening Ceremony Used 5mm Soft Glass Embedded LED Transparent Film Screen For Commercial Publicity Ads
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Function: | Video |
| Item: | LED Transparent Screen |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P5 High Brightness 2900cd Transparent LED Display Pitch 5V Power for Glass Wall Media Facade
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Diameter: | 20mm |
3000cd P2.5 Indoor Invisible Digital Holographic Transparent Led Advertising Screen Glass Window Shopping Mall
| Technology: | Holographic Projection |
|---|---|
| Life Time: | 100000h |
| Cabinet Material: | Die-Casting Aluminum |
High Brightness P6.25 Transparent LED Holographic Screen 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Brightness: | 2500 Nits |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
Transparent Modular LED Mesh Screen 50mm IP67 Rated for Steel Structure Glass Curtain and Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | 50mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
Holographic Transparent Screen P3.91 Flexible LED Film Display IP45 12V Adhesive for Glass Window Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.91 |
| IP Rating: | IP45 |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P7.82 |
| Color: | RGB |
Flexible Ultra Transparent Film P10 Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Video Display
| Keyword: | Ultra Transparent Film |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |

