Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ glass led screen ] dopasowanie 214 produkty.
P5 Wysoka Jasność 2900cd Przezroczysty Wyświetlacz LED, Rozstaw 5V Zasilanie do Szklanej Ściany, Fasady Medialnej
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 20 mm |
3000cd P2.5 Wewnętrzny Niewidzialny Cyfrowy Holograficzny Przejrzysty Led Reklamowy Ekran Szklane Okno Centrum handlowe
| Technologia: | projekcja holograficzna |
|---|---|
| Czas życia: | 100000 godz |
| Materiał szafki: | Odlew aluminiowy |
Wysoka jasność P6.25 Przejrzysty ekran holograficzny LED 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Stosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Jasność: | 2500 nitów |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Przezroczysty modułowy ekran LED Mesh 50mm z klasą IP67 do szklanych fasad i reklam zewnętrznych na konstrukcjach stalowych
| Rozstaw pikseli: | 50mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
Holograficzny przezroczysty ekran P3.91 Elastyczny wyświetlacz LED IP45 12V Klej do reklamy okien szklanych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P3.91 |
| Ocena IP: | IP45 |
P7.82 Holograficzny ekran LED Przezroczysty, elastyczny ekran LED o wysokiej jasności do centrum handlowego ze szklanym oknem
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P7.82 |
| Kolor: | RGB |
Elastyczny ultraprzezroczysty film P10 Led Screen Wewnętrzny pełnokolorowy wyświetlacz wideo ze szkła o wysokiej przejrzystości
| Słowo kluczowe: | Ultra przezroczysty film |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Nazwa produktu: | Elastyczny ekran wyświetlania LED |
|---|---|
| Biała równowaga jasność: | 3000cd/m² |
| Wymiar ekranu: | 4 mm |
Elastyczny przezroczysty ekran LED Mesh 125mm DC12V IP67 modułowy do szklanych ścian kurtynowych i reklamowych
| Rozstaw pikseli: | 125mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |

