Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ glass led screen ] dopasowanie 212 produkty.
Elastyczna przezroczysta holograficzna folia LED 3D, szklany wyświetlacz LED, super cienkie, samoprzylepne, diodowe szkło ekranowe do okien
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |
Wysokoprzezroczyste Holograficzne Ekran LED Ekran szkło Okno Video Ściana Do użytku wewnątrz budynku
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |
Niestandardowy P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
P6 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Wysoka jasność P3.91 SMD1921 Przezroczysty Pełnokolorowy RGB Siatkowy Grill Duży Wewnętrzny Przezroczysty Szklany Ekran LED
| Nazwa produktu: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Kąt oglądania: | 160 ° |
| Źródło LED: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | 500*1000 mm |
| Piksel: | 3,9 mm |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Wewnętrzny P3.9 1000*500mm Pełnokolorowy Ekran Kratowy 4000-4500cd Przezroczysty Ekran LED Wyświetlacz LED
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Elastyczny P2.5 12V Klejany ekran LED Film Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 1200 x 250 mm |
| Gęstość pikseli: | 160000dots/㎡ |
Wysoka jasność P125 DC12V Zasłona okna sklepu Szkło telewizor LED Panelów sieci wyświetlacza Przejrzysty ekran LED
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Waga: | 1,8 kg |
| Moc: | 48 W. |

