Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 214 producten.
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
Hoge Transparante Holografische LED Scherm Display Glas Raam Videowand Binnen Gebruik
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
Aangepast P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
P6 Ultra dun licht flexibel doorzichtig scherm geleid film zelfklevend doorzichtig flexibel geleid scherm voor glas venster muur
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Hoge helderheid P3.91 SMD1921 Zie door volle kleur RGB Mesh Grille Groot Indoor Transparent Glass LED Display Panel Scherm
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| LED -bron: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Schermdimensie: | 500*1000 mm |
| Pixelveld: | 3,9 mm |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Indoor P3.9 1000*500 mm Full Color Grille Mesh Screen 4000-4500cd Transparant LED-scherm LED Wall Display Screen
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Flexibel P2.5 12V Zelfklevend LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 1200X250mm |
| Pixeldichtheid: | 160000dots/㎡ |
Hoge helderheid P125 DC12V gordijn winkelruimte Glas tv led panelen Mesh display Transparent led scherm
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Stroom: | 48W |

