Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 212 producten.
P3.91 Flexibel LED-filmdisplay met IP45-bescherming en 12V-stroomvoorziening voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
RGB 1000*1000mm Transparante roosterschermen P2.6 tentoonstellingszaal Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.9 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD1921 |
Ultra-dun binnenshuis LED-flexibel scherm doorzichtig scherm LED-afsnijdbaar scherm
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
P20 Transparante holografische 3D-film advertentiebeeldscherm Glasklevend slimme led-beeldscherm binnenshuis
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| Kleur: | RGB |
Flexibel LED-scherm met 92% doorlaatbaarheid 16bits grijze schaal en 160° kijkhoek voor reclame binnen
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Productnaam: | LED transparant filmscherm |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Zie-door P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideaal voor Mall Office Window Reclame
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P3.91 Flexibel LED Holografisch Scherm met 3.91mm Pixel Pitch IP45 Bescherming en 85% Transparantie voor Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P3.9 Transparante LED-roosterscherm voor binnenshuis 500x500mm Transparante LED 2000cd voor winkelcentra
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transformeer uw winkelvenster in een digitaal billboard
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

