Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
IP45 Korumalı ve Cam Pencere Reklamları İçin 12V Güç Kaynaklı P3.91 Piksel Aralıklı Esnek LED Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
RGB 1000 * 1000mm Şeffaf ızgara ekranları P2.6 Sergi Salonu Cam Dış Yapı Penceresi LED Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.9 |
| LED Işık Yayan Tüp: | SMD1921 |
Ultra ince kapalı LED esnek ekran Şeffaf ekran LED kesilebilir ekran
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
P20 Şeffaf Holografik 3D Film Reklam Ekranı Cam Yapıştırıcı Akıllı LED Ekran İç ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| Renk: | RGB |
92% geçirgenliği olan esnek LED Ekran 16 bit Gri Ölçeği ve 160° Görme Açısı İçerideki Reklam için
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Ürün adı: | LED şeffaf film ekranı |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Şeffaf P3.9 LED Şeffaf Izgara Ekran Filmi Mağaza Ofis Pencere Reklamcılığı için İdeal
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P3.91 3.91mm piksel tonlamalı esnek LED Holografik Ekran IP45 Koruması ve Reklam için %85 Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
P3.9 İçerideki Şeffaf LED ızgara ekranı 500x500mm Alışveriş merkezleri için Şeffaf Led 2000cd
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P10 Kristal Berrak Yüksek Parlaklık Vitrin LED Film Ekran Mağaza Pencerenizi Dijital Bir Bilboard'a Dönüştürün
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

