Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
Parlak P5 5V LED Şeffaf Film Ekran Cam Pencereler İçin Yenilikçi Ekran
| Ekran işlevi: | Video |
|---|---|
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
Dış P3.9 Şeffaf LED Ekranı IP67 Su geçirmez 4000-4500cd Parlaklık ve Sahne Cam Pencere Ekranı için 30000h Yaşam Süresi
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
Yüksek Parlaklık P2.6 4000-4500cd Şeffaf Tam Renkli RGB File Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli
| LED tipi: | SMD |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
Şeffaf LED Ekran Yüksek Parlaklık Ekranı Berrak Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Şeffaf LED Ekran 5V Yüksek Parlaklık Ekran Net Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Yüksek Netlikte Dijital Tabela İçin Dış Mekan P3.9 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Paneli
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
P6 % 90 Açıklık 2800cd Şeffaf LED Ekran Ultra-Zayıf Çubuk Tasarımı 240x1000mm
| Parlaklık: | 2800cd/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED tipi: | SMD2121 |
P6 3000cd DC5V 90% Netlik Şeffaf LED Ekran İç Mekan Üst Düzey Mağaza Dekorasyonu
| Parlaklık: | 3000cd/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED Tipi: | SMD2121 |
P3.91 Pixel Pitch Yüksek Şeffaflık İç Reklam Video Duvarı için Holografik LED Ekran
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Görüntüleme Kalınlığı: | 3 mm |
Yumuşak 6.25mm Holografik LED Ekranı Açık Görüşle 1 Yıllık Garanti Kurulumu Kolay Alışveriş Merkezi Ticari Reklam ve Mağaza Pencereleri için Yüksek Şeffaflık
| Piksel Aralığı: | 6.25mm |
|---|---|
| Görüş Açısı: | 160 ° |
| Koruma seviyesi: | IP65 |

