Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 214 προϊόντα.
Φωτεινή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P5 5V για γυάλινα παράθυρα καινοτόμα οθόνη
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
Εξωτερική Διαφανής Οθόνη LED P3.9 με Αδιαβροχοποίηση IP67, Φωτεινότητα 4000-4500cd και Διάρκεια Ζωής 30000h για Εμφάνιση σε Σκηνή και Γυάλινο Παράθυρο
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
Υψηλής Φωτεινότητας P2.6 4000-4500cd Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγματος Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο Πίνακα Οθόνης LED
| Τύπος LED: | SMD |
|---|---|
| Προμηθευτής: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED P3.9 για ψηφιακή σήμανση υψηλής ευκρίνειας
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
P6 90% Διαφάνεια 2800cd Διαφανής οθόνη LED Ultra-Slim Bar Design 240x1000mm
| Λάμψη: | 2800cd/m² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | We2121rgb-ic |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
P6 3000cd DC5V 90% Διαφάνεια Διαφανής οθόνη LED εσωτερική υψηλής ποιότητας διακόσμηση καταστήματος
| Λάμψη: | 3000CD/m² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE2121RGB-IC |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen για τοίχο βίντεο εσωτερικής διαφήμισης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Δείξτε πάχος: | 3 χιλιοστά |
Ευέλικτη οθόνη LED ολογράφησης 6,25 mm με καθαρή όραση 1 έτος εγγύηση Εύκολη εγκατάσταση Υψηλή διαφάνεια για εμπορικά κέντρα εμπορικής διαφήμισης και παράθυρα καταστημάτων
| Pixel Pitch: | 6,25 χιλιοστά |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |

