Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 214 προϊόντα.
Ευέλικτη Διαφανής Ολογραφική 3D LED Μεμβράνη Οθόνη LED Γυαλί Αυτοκόλλητο Εξαιρετικά Λεπτή Οθόνη LED για Γυάλινο Παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
Υψηλής διαφάνειας ολογραφική οθόνη LED οθόνης γυαλί παράθυρο βίντεο τοίχος εσωτερική χρήση
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
Προσαρμοσμένη οθόνη P10 SMD2222 12V IP67 LED οθόνη οθόνης ολόγραφης οθόνης LED για διαφήμιση γυάλινου παραθύρου
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416Χ10.416 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 9216 σημεία/μ2 |
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Υψηλής Φωτεινότητας P3.91 SMD1921 Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγμα Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο LED Panel Οθόνης
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
| Πηγή LED: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | 500*1000mm |
| Εικονοστοιχείο: | 3,9 χιλιοστά |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Εσωτερική οθόνη P3.9 1000*500mm Full Color Grille Mesh Screen 4000-4500cd Διαφανής οθόνη Led Led Wall Display Screen
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 1200X250mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 160000DOTS/㎡ |
Υψηλή φωτεινότητα P125 DC12V Κεραμίδας Παράθυρο καταστήματος Γυαλί τηλεόραση LED Πίνακες Led Διάφραξη Διάφραστη οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Εξουσία: | 48W |

