Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
Esnek Şeffaf Holografik 3D LED Film LED Ekran Cam Yapışkan Süper İnce LED Ekran Cam Pencere İçin
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
Yüksek Şeffaf Holografik LED Ekran Cam Pencere Video Duvar İç Mekan Kullanımı
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
Cam Pencere Reklamları İçin Özel P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Ekran Holografik LED Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
P6 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Yüksek Parlaklık P3.91 SMD1921 Şeffaf Tam Renkli RGB Mesh Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli Ekran
| Ürün adı: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
| LED kaynak: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 500*1000mm |
| Piksel perdesi: | 3,9 mm |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Kapalı P3.9 1000*500mm Tam Renkli ızgara örgü ekranı 4000-4500cd Şeffaf LED Ekran Led Duvar Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Esnek P2.5 12V yapışkan LED Film Ekranı Cam Pencere Reklamı için Holografik LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 1200X250mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 160000dots/㎡ |
Yüksek Parlaklık P125 DC12V Perde Mağaza Penceresi Cam Tv Led Panelleri Mesh Ekran Şeffaf Led Ekran
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.8kg |
| Güç: | 48W |

