All Products
Keywords [ glass led screen ] match 222 Products.
Led Film Transparent Led Screen Flexible Crystal Display Screen On Shopping Mall Windows Glass Led Advertising
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
Custom High-Definition P3.9 Indoor Transparent LED Screen 1000*500mm for Glass Wall and Installation Transparent Led Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
High Transparent Holographic LED Screen Display Glass Window Video Wall Indoor Use
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
Custom P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
P6 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
High Brightness P3.91 SMD1921 See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Product Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Led Source: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Working Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Screen Dimension: | 500*1000mm |
| Pixel Pitch: | 3.9mm |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
Indoor P3.9 1000*500mm Full Color Grille Mesh Screen 4000-4500cd Transparent Led Screen Led Wall Display Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |

