All Products
Keywords [ glass led screen ] match 222 Products.
High Brightness Window Glass LED Screen Outdoor Transparent Flexible LED Curtain Screen
| Name: | Window Glass LED Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
1500CD Transparent Glass LED Screen Full Color ICE LED Screen for Electronic Advertising
| Pixels: | 3.9mm |
|---|---|
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
| Control System: | Nova |
P20 2500CD 50000HS Transparent LED Wall Display , 95% Transparency Glass LED Screen
| Name: | Transparent LED Wall Display |
|---|---|
| Working Voltage: | DC5V |
| Usage: | Indoor Advertising LED Display |
P4 DC5V 3000cd High Brightness Transparent LED Display Screen Glass LED Screen
| Brightness: | 3000cd/m² |
|---|---|
| Led Device: | SMD1314 |
| Led Type: | 1314 |
Indoor Transparent Glass LED Display , Full Color LED Glass Screen
| Name: | Indoor Transparent Glass LED Display |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
Mesh Grille Screen High Brightness See Through RGB P2.6 Large Indoor Glass LED Screen
| Lifetime: | 50,000 Hours |
|---|---|
| Color Temperature: | 5000K |
| Screen Size: | Customizable |
Flexible P2.5 SMD1010 LED Film Display Adhesive Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Mesh Grille LED Screen High Brightness RGB P2.6 Full Color Transparent Glass LED Display
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Warranty: | 3years |
| Usage: | Adverting Display |
P10 DC12V Holographic LED Screen for Street Glass Wall Product Demonstrations and Outdoor Advertising Offering All Weather
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P20 Holographic LED Screen with DC12V power supply for street glass wall displays
| Size: | 1500*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |

