همه محصولات
کلید واژه ها [ glass led screen ] مطابقت 214 محصولات.
لچکدار شفاف هولوگرافیک 3D فیلم LED LED صفحه نمایش شیشه چسبنده فوق العاده باریک LED برای پنجره شیشه ای
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
|---|---|
| نوع پروجکشن: | پروژکتور جلو و عقب |
| انتقال: | 95% |
استفاده در داخل خانه از صفحه نمایش LED شفاف شیشه ای پنجره ویدئو دیوار
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
|---|---|
| نوع پروجکشن: | پروژکتور جلو و عقب |
| انتقال: | 95% |
نمایشگر فیلم LED سفارشی P10 SMD2222 12 ولت IP67 صفحه نمایش هولوگرافیک LED برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 9216 نقطه/㎡ |
فیلم ال ای دی شفاف نازک فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، خود چسب، صفحه نمایش ال ای دی انعطاف پذیر شفاف برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
روشنایی بالا P3.91 SMD1921 از طریق رنگ کامل RGB Mesh Grille صفحه نمایش شیشه شفاف داخلی LED
| نام محصول: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
| منبع: | SMD1921 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| دمای کار: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| ابعاد: | 500*1000mm |
| پیکسل: | 3.9 میلی متر |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش مشبک تمام رنگی P3.9 داخلی 1000*500 میلیمتر 4000-4500cd صفحه نمایش LED شفاف صفحه نمایش LED
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
نمایشگر فیلم LED انعطافپذیر P2.5 12 ولت چسبنده صفحه نمایش LED هولوگرافیک برای تبلیغات پنجره شیشهای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| پیچ واحد: | 1200x250mm |
| تراکم پیکسلی: | 160000dot/㎡ |
صفحه نمایش مشبک LED شفاف با روشنایی بالا P125 DC12V برای پنجره فروشگاه، تلویزیون، شیشه
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
| قدرت: | 48W |

