Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 214 producten.
Bright P5 5V LED Transparent Film Screen voor glazen ramen Innovatief scherm
| Weergave -functie: | Video |
|---|---|
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
Buiten P3.9 Transparant LED Scherm met IP67 Waterdicht 4000-4500cd Helderheid en 30000 uur Levensduur voor Podium Glas Raam Display
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
Hoge Helderheid P2.6 4000-4500cd Transparante Full Color RGB Mesh Grille Groot Indoor Transparant Glazen LED Display Paneel Scherm
| LED -type: | SMD |
|---|---|
| Type leverancier: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
| Werkspanning: | DC5V |
Transparant LED Scherm Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P6 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Transparant LED Scherm 5V Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P8 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Outdoor P3.9 Transparant LED Scherm Videowand Paneel voor Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
P6 90% helderheid 2800cd Transparent LED-scherm Ultra-slim bar design 240x1000mm
| Helderheid: | 2800cd/m² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED -type: | SMD2121 |
P6 3000cd DC5V 90% helderheid Doorzichtig LED-scherm Indoor High-end winkelversiering
| Helderheid: | 3000cd/m² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED-type: | SMD2121 |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen voor videowand voor reclame binnen
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Afbeeldingsdikte: | 3 mm |
Flexibel 6,25 mm holografisch LED-scherm met helder zicht 1 jaar garantie Gemakkelijk te installeren Hoog transparantie voor winkelcentrum Commerciële reclame en winkelruiten
| Pixelhoogte: | 6,25 mm |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Beschermingsniveau: | IP65 |

