Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 214 producten.
P3.91*3.91 Ultralichte LED Holografische Displayscherm Lichtgewicht 5000CD voor Reclame Evenementen Retail Transparante Reclame Glazen Displays
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| project: | Front&Rear |
P20 Roll Up Transparante Holografische 3D Film Advertentie Display Glas Kleefmiddel Smart Led Display Indoor Screen voor winkelcentrum Retail Store
| schermtype: | 2222 |
|---|---|
| screenSize: | 250*1000 |
| Gewicht: | 2 kg |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
HD-transparante kristalhelder scherm op glasmodule 3D-LED-scherm voor glasreclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Reclame Bühnenshow Commercieel gebruik
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Helderheid: | 4500 nits |
| Werkspanning: | 5V |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P10 Ultra Dunne Flexibele Transparante LED Film Prijs Outdoor Zelfklevende Glazen Raam LED Filmscherm Transparante Fabriek
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Doorzichtige, flexibele LED-film voor binnenruimten, kristallen scherm, scherm met doorzichtige LED-film voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Indoor P6 Kleefmiddel Transparante Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparante LED Film Screen voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |

