Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 214 producten.
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P2.6 LED Grille Scherm Display Full Color 500*1000mm LED Scherm Indoor Elektronisch 4500cd Reclame Scherm Glas Venster
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P2.6 Led Grille Screen Display Full Color 1000*1000mm Led Screen Indoor Electronic 4500cd Advertising Screen Glasvenster
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
10 mm Ultra-dun RGB Full Color LED Transparent Film Screen met aangepaste kastgrootte voor reclame-display
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
| Lichte kleur: | RGB |
Hangende installatie P6 Transparant LED-scherm 240mm×1000mm met module
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| kastgrootte: | 240 mm x 1000 mm |
| Materiaal: | PET +RGB +PU |
6mm Intern Installeer Transparante LED Film Scherm met RGB Full Color en aangepaste kastgrootte voor commerciële reclame
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| OEM of ODM: | Ja |
Indoor P6 Transparante Led Film Display op Raam Flexibele Transparante Video Wall Zachte Film Transparant Led Display Scherm
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P125 SMD3535 Waterdicht IP67 LED Scherm Mesh Buitengordijn Op Maat Gemaakt voor Winkelketens en Tentoonstellingen
| Stroom: | 48W |
|---|---|
| IP -tarief: | IP67 |
| Pixelveld: | 30 mm |
P62.5 RGB Led Net Display Scherm SMD5050 Mesh Gordijn Led Scherm Flexibel Led Gordijn Pixel Lichten voor Buitengevel
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | (RGB) XH-CXG2001S-P62.5 |

