Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 212 producten.
P6 Gemakkelijk te installeren zacht LED-glasfilmscherm doorzichtig LED-scherm voor glasreclame
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode: | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
High-end doorzichtig holografisch LED-scherm zacht flexibel ultralicht LED-scherm voor winkels
| Type projector: | Galss Schermreclame |
|---|---|
| Projectie: | Directe projectie |
| Pakket: | Rollen |
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Transparante Holografische 3D LED Film Reclame LED Display Glas Zelfklevend Super Slank Led Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
P4 Ultra Dunne Licht Flexibele Transparante Scherm Led Film Zelfklevende Transparante Flexibele Led Schermen voor Glazen Raam Muur
| naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Zeer Transparante Zelfklevende Flexibele LED-Scherm voor Binnen, Full Color Transparant LED-Filmscherm voor Glasvensters
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Led Film Transparante Led Screen Flexible Crystal Display Screen Op winkelcentrum Windows Glas Led Reclame
| Trefwoord: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4 kg |
Op maat gemaakte High-Definition P3.9 Indoor Transparant LED Scherm 1000*500mm voor Glazen Wand en Installatie Transparant LED Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |

