Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
Led Şeffaf Film Ekranı P5 Esnek Şeffaflık Kristal Esnek Pencere Alışveriş Merkezi için Kendi Yapıştırıcı Cam
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P6.25 5000cd Ultra-İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Şeffaf LED Holografik Ekran Cam Pencereler İçin
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
P2.5 10000CD Yüksek Parlaklık DC12V Esnek Holografik LED Ekran, Cam Perde Duvar için
| Ortalama güç: | 400W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD1515 |
| Piksel: | 2,5 mm |
P10 İç Mekan Şeffaf LED Ekran 4000cd Parlaklık ve %93 Netlik, Mağaza Dekorasyonu İçin İdeal
| Parlaklık: | 4000CD/m² |
|---|---|
| LED Cihaz: | WE2121RGB-IC |
| LED Tipi: | SMD2121 |
P7.82 LED Ekran Esnek Panel 4000CD Yüksek Parlaklık Şeffaf Cam Perde Duvar
| Ortalama güç: | 240w/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 7,82 mm |
P10 DC12V Sokak Cam Duvarı için Holografik LED Ekran Ürün Gösterimleri ve Tüm Hava Durumlarını Sunan Dış Mekan Reklamcılığı
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
Sokak cam duvar ekranları için DC12V güç kaynağına sahip P20 Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1500*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
Ultra ince yapışkan cam pencere LED ekranı, dış mekan esnek LED filmi
| İsim: | cam pencerenin LED ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Kapalı perde süper ince LED 3D cam filmi, şeffaf esnek LED ekran paneli
| İsim: | LED 3D Cam Film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
P15.6 Özelleştirilmiş Büyük LED Holografik Akıllı Uygulama Kontrollü Ekran Ultra İnce Şeffaf Film Ekran Sahne Şovu Ticari Pencere
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |

