Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
P8 5V İç Mekan LED Şeffaf Film Ekran İnce Hafif Yapışkanlı Film Mağaza Vitrini Reklamı Bar Otel Dekorasyonu İçin Akıllı Ekran
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | Nova/Colorlight |
| LED lamba boncuk: | SMD2121 |
P3.91 Yüksek Çözünürlüklü 5000cd Parlaklık DC12V LED Holografik Ekran Cam Duvar için
| Ortalama güç: | 400W/m² |
|---|---|
| LED Çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 3.91mm |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
SMD1010 6.25mm 16bit, Işık yayan çip, mikron seviyesinde bir ışık kaynağı kullanır ve dört-bir arada paketleme yöntemini benimser. Başka elektronik bileşen yoktur.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 1500mm*250mm |

