Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 214 producten.
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display Voor winkelvenster Reclame Bar Hotel decoratie
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Controlesysteem: | Nova/colorlight |
| LED-lampkralen: | SMD2121 |
P3.91 Hoge definitie 5000 cd Helderheid DC12V LED-holografisch scherm voor glazen muur
| Gemiddelde kracht: | 400 W/m2 |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 mm |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
SMD1010 6.25mm 16bit,De lichtemitterende chip maakt gebruik van een lichtbron op microniveau en gebruikt een vier-in-één verpakkingsmethode.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 1500 mm * 250 mm |

