Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 212 producten.
Indoor Led Transparent Film Screen Advertising Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Flexible LED Mesh Display P100 IP67 Waterdicht RGB LED Mesh Screen Voor het bouwen van glasgordijnen
| Product name: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Gebruik: | Buitenadverterende display |
| Helderheid: | 2300cd |
IP67 Waterdicht RGB Pixel LED Mesh Scherm Buiten P83 LED Mesh voor Pixelscherm Puntlicht & Videowall
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB)) |
Outdoor Waterproof IP67 LED Grille Display Large Advertising Video Wall High Brightness Transparent Grid Screen
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Slim 5V lichtgewicht Gemakkelijk te installeren P2.5 Flexibel holografisch scherm 2500CD voor winkelcentrum Advertentie Wand Display
| Weergavetype: | holografische projectie |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Systeem: | Musion Eyeliner-hologramsysteem |
P6 Hoge helderheid Full Color LED transparant filmscherm voor etalage
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Schermgrootte: | 240*960mm |
| Lichtstroom: | Aanpasbaar |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film, Adhesieve LED Transparent Film Screen
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Specificatie: | Videomuur |
P8 Flexible LED Crystal Film Screen Onzichtbaar Reclame Transparent LED Digitaal Signage Display
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Winkelcentrum P143 DC12V Mesh Reclame Billboard Glazen Raam Gordijn Video Wall Transparant Led Scherm
| Display -technologie: | Geleid |
|---|---|
| Gewicht: | 1,40 kg |
| Stroom: | 37W |
Doorzichtig LED-scherm voor winkelvensters Smart Screen voor retailreclame
| Materiaal: | pcb+led |
|---|---|
| Functie: | Advertentie |
| Avantage: | Transparantie |

