Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 212 producten.
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Winkelreklame
| Naam: | LED -filmweergave |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P8 |
P6 Kleefmiddel Transparent LED Film Display, Super Slim LED Film Screen
| Naam: | Kleefstof transparante LED-film |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Hoge transparantie P4 Flexibel LED-display Scherm Glas Transparent LED-vensterbeeldscherm
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Hoge Helderheid P8 Transparant LED Display Scherm Binnenreclame Glazen Raam met LED Transparante Film
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Custom Full Color P2.6 LED Grille Screen Module Display 4500cd 1000*500mm Elektronisch reclame scherm Glasvenster
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 voor commercieel gebruik met glazen ramen
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ultra-dun Design P8 led transparante film serine Hoogtransparante glazen wand Advertentie Display App Smart Control Interactieve digitale signage
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Pixelstijl: | P8 |
| Stroom: | 600 W/m2 |
P4 Hoge transparantie Flexible LED Display Screen Glasvenster Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED -chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Kleur: | Volle kleur |
Full Color P10 Transparant LED Film Scherm Binnen Glas Reclame Display
| Installatiemethode: | Kleefmiddel |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
Flexible Installation Glass Transparent LED Display Outdoor Grille Groot LED Display Scherm
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |

