Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 212 producten.
P2.6 Indoor LED Display Full Color LED Grille Screen op Glazen Raam Transparant Scherm Reclame Grille
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
P4 Beste Effect Dc5V Hoge Helderheid 3000cd Transparant LED Display voor Glazen Wand Media Gevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Transparante LED-scherm 6 mm 5 V Retail Stores Luchthavens Digitale billboards Transparante LED-scherm
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Stroom: | 600 W/m2 |
Film Transparent Flexibel Scherm Led Panel P6 Adhesief Advertentie Display op Winkelcentrum Venster Glas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming 12V-stroomvoorziening en 3000cd helderheid voor glazen vensterreclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming en zelfklevend holografisch LED-display voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
Indoor LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |
IP67 waterdicht LED-maascherm transparant modulair scherm voor reclame voor vaste muren en glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 31 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
Indoor P3.9 LED Traliescherm Hoge helderheid Videomuurpaneel Digitale Signage voor podium- en glazen etalageweergave
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 5v |
Full Color SMD2020 Transparent Grille Screen P2.6 Exhibition Hall Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P2.6 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD2020 |

