Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 219 producten.
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film, Adhesieve LED Transparent Film Screen
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Specificatie: | Videomuur |
P8 Flexible LED Crystal Film Screen Onzichtbaar Reclame Transparent LED Digitaal Signage Display
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Winkelcentrum P143 DC12V Mesh Reclame Billboard Glazen Raam Gordijn Video Wall Transparant Led Scherm
| Display -technologie: | Geleid |
|---|---|
| Gewicht: | 1,40 kg |
| Stroom: | 37W |
Doorzichtig LED-scherm voor winkelvensters Smart Screen voor retailreclame
| Materiaal: | pcb+led |
|---|---|
| Functie: | Advertentie |
| Avantage: | Transparantie |
P6 Hoge transparantie Hoge helderheid Laag vermogen Indoor LED Film Screen Winkelcentrum Venster Reclame scherm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 Kleefstof transparante LED-displayfilm Gemakkelijk te installeren OEM ODM goedgekeurd
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P6 LED Transparante Filmscherm IP67 Binnen Binnen Zelfklevend Flexibel LED Kristal Scherm Display
| keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
Hoge Helderheid See Through P2.6 500*1000mm Grille Grote Indoor LED Reclame Display 4500cd Paneel Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P50 Programmeerbaar Flexibel LED Strip Gordijn LED Mesh Display DC12V Opvouwbaar Outdoor LED Net Scherm Gordijn
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P50 ((RGB) |
Gebouw Gevelverlichting P125 DC12V RGB Led Mesh Screen Outdoor DMX512 Flexibel Led Gordijn voor Gebouw
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-H2503P12 ((RGB) -P125 |

