All Products
Keywords [ glass led screen ] match 215 Products.
Shopping Mall P143 DC12V Mesh Advertising Billboard Glass Window Curtain Video Wall Transparent Led Display Screen
| Display Technology: | LED |
|---|---|
| Weight: | 1.40kg |
| Power: | 37W |
Transparent LED Display for Store Windows – Smart Screen for Retail Advertising
| Material: | PCB+LED |
|---|---|
| Function: | Advertisement |
| Avantage: | Transparency |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
P6 Adhesive Transparent LED Display Film Easy Installation OEM ODM Approved
| Name: | Adhesive Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P6 LED Transparent Film Screen Ip67 Indoor Indoor Adhesive Flexible Led Crystal Screen Display
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
High Brightness See Through P2.6 500*1000mm Grille Large Indoor LED Advertising Display 4500cd Panel Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
P50 Programmable Flexible LED Strip Curtain LED Mesh Display DC12V Foldable Outdoor Led Net Screen Curtain
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG2001S-P50(RGB) |
Building Facade Lighting P125 DC12V RGB Led Mesh Screen Outdoor DMX512 Flexible Led Curtain for Building
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-H2503P12(RGB)-P125 |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
2500cd Brightness 70% Transparency 1000*1000mm Indoor Grille Screen Rental P3.9 Pantalla Led Grille Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |

