All Products
Keywords [ glass led screen ] match 214 Products.
P6.25 The highest transmittance can reach 95% ,without affecting the daily lighting, just stick the membrane screen lightly, and thenconnect the signal and power supply.
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |
LED Transparent film Screen with Glass Window Video Playing Full Color Indoor Advertising Display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 LED Transparent Screen High Brightness Glass Display Energy Saving LED See Through Screen For Shopping Mall Window Advertising Building Facade Media Display Indoor Outdoor Use
| Name: | Adhesive Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Pixel Style: | P6 |
P8 High Brightnes DC5V IP67 LED Transparent Film Screen For Glass Curtain Walls
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Installation: | Sticking Glass |
| Light Color: | RGB |
P4 High Transparency Flexible LED Film Screen Customized For Shop Glass Windows
| Name: | Flexible LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Customized Full Color Transparent Display Screen For Building Facades / Glass Curtain Walls
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Outdoor,Indoor,Semi-outdoor |
P10 DC5V Indoor Transparent Video Wall LED Panel RGB Full Color Glass Screen Display
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display For Glass Wall
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
Full Color IP65 Transparent Grille Screens P2.6 Exhibition Hall Glass Outdoor Building Window Led Display Screen
| Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesive Window Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

