All Products
Keywords [ glass led screen ] match 214 Products.
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Installationtype: | Wall-mounted Or Free-standing |
|---|---|
| Lifetime: | 10000 Hours |
| Powerconsumption: | 300W |
IP67 Waterproof LED Mesh Screen For Street Window And Event Advertising High Visibility Display For Attracting Traffic
| Pixel Pitch: | 143mm |
|---|---|
| Led Bead: | Nationstar / Kinglight |
| Supplier Type: | Original Manufacturer, ODM, OEM |
Flexible 6mm Pixel LED Transparent Film Screen with IP65 Rating and Customizable Luminous Flux for Indoor Glass Side Use
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
High Quality Indoor P3.9/7.8 LED Grille Screen Display Screen Full-Color Window Glass for Advertising Mall
| Storage Temperature: | -20℃~65℃ |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 3.9/7.8mm |
| Life: | 100000hours |
P7.82 Holographic LED Transparent Film Screen on Glass RGB Flexible Transparent Adhesive LED Poster Digital Agency Supplier
| Format: | 4:3 |
|---|---|
| Filmtransmittance: | Up To 95% |
| Brightness: | 4500cd |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd High Brightness 85% Transparency LED Holographic Screen for Shopping Mall Glass Windows
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3.91mm |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Brightness: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Screen Dimension: | 500*500mm |
P7.82 Holographic Transparent High Transparency Rear Projection Screen Film for Advertising Glass Window Shows Different Sizes
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Power Consumption: | Max 400W/sqm |
| Voltage: | 110-240V |
Flexible P4 DC5V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P4 |
| Warranty: | 1years |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Size: | 1000*500MM |

