Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
Çin'in En İyi Hologramı P3.91 Holografik LED Ekranı Perakende Eğitim için Yüksek Şeffaflık Ekranı Metro Yol Bulma Araç Kullanımı
| Kurulum türü: | Duvara monte veya ayaklı |
|---|---|
| Ömür boyu: | 10000 saat |
| Güç tüketimi: | 300W |
Sokak Penceresi ve Etkinlik Reklamcılığı İçin IP67 Suya Dayanıklı LED Mesh Ekran Trafiği Çekmek İçin Yüksek Görünürlüklü Ekran
| Piksel Aralığı: | 143 mm |
|---|---|
| LED boncuk: | Ulus Yıldızı / Kinglight |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
Kapalı cam yan kullanımı için IP65 derecesi ve özelleştirilebilir ışık akışı ile esnek 6 mm Pixel LED Şeffaf Film Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Yenileme hızı: | ≥1920Hz |
Yüksek Kaliteli İç Mekan P3.9/7.8 LED Izgara Ekran Ekranı Tam Renkli Pencere Camı Reklam Alışveriş Merkezi için
| Saklama sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
|---|---|
| Piksel perdesi: | 3.9/7.8mm |
| Hayat: | 100000 saat |
P7.82 Cam üzerinde Holografik LED Şeffaf Film Ekranı RGB Esnek Şeffaf Yapıştırıcı LED Posteri Dijital Ajans Tedarikçisi
| Biçim: | 4:3 |
|---|---|
| Film geçirgenliği: | %95'e kadar |
| Parlaklık: | 4500cd |
P3.91mm Piksel Pitch 5000cd Yüksek parlaklık 85% Şeffaflık Alışveriş Merkezi Cam Pencereleri için LED Holografik Ekran
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 3,91 mm |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Parlaklık: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
| Ekran boyutu: | 500*500mm |
P7.82 Reklam için Holografik Şeffaf Yüksek Şeffaflık Arka Projeksiyon Ekran Filmi Cam Pencere Farklı Boyutlar
| Güç Tüketimi: | Max 400W/Sqm |
|---|---|
| Gerilim: | 110-240V |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
Yumuşak P4 DC5V cam reklam için IP67 su geçirmez holografik ekran ile LED Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Ömür: | 30.000 saat |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Boyut: | 1000*500mm |

