همه محصولات
کلید واژه ها [ glass led screen ] مطابقت 214 محصولات.
بهترین هولوگرام P3.91 هولوگرافیک چین صفحه نمایش LED شفافیت بالا برای آموزش خرده فروشی زیرزمینی استفاده از ماشین
| نوع نصب: | دیواری یا ایستاده |
|---|---|
| طول عمر: | 10000 ساعت |
| مصرف برق: | 300 وات |
صفحه نمایش مشبک LED ضد آب IP67 برای پنجره خیابان و نمایشگر تبلیغات رویدادها با دید بالا برای جذب ترافیک
| Pixel Pitch: | 143 میلی متر |
|---|---|
| مهره LED: | Nationstar / Kinglight |
| نوع تامین کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پیکسل 6 میلی متری انعطاف پذیر با رتبه بندی IP65 و جریان نور قابل تنظیم برای استفاده در داخل شیشه
| بعد صفحه نمایش: | سفارشی |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| نرخ تازه سازی: | ≥1920 هرتز |
نمایشگر صفحه مشبک LED با کیفیت بالا P3.9/7.8 داخلی، شیشه پنجره تمام رنگی برای مرکز خرید تبلیغاتی
| دمای ذخیره سازی: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
|---|---|
| پیکسل: | 3.9/7.8mm |
| زندگی: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED هولوگرافی P7.82 روی شیشه تامین کننده آژانس دیجیتال پوستر LED چسبنده شفاف انعطاف پذیر RGB
| قالب: | 4:3 |
|---|---|
| انتقال فیلم: | تا 95% |
| روشنایی: | 4500 سی دی |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd روشنایی بالا 85٪ شفافیت صفحه نمایش هولوگرافیک LED برای پنجره های شیشه ای مراکز خرید
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| روشنایی: | 1800-2000 سی دی/متر مربع |
|---|---|
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
| ابعاد: | 500*500 میلی متر |
فیلم پرده نمایشگر هولوگرافیک شفاف با شفافیت بالا برای نمایش پنجرههای شیشهای تبلیغاتی در اندازههای مختلف P7.82
| مصرف برق: | حداکثر 400w/sqm |
|---|---|
| ولتاژ: | 110-240 ولت |
| ولتاژ کاری: | DC12V |
صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر P4 DC5V LED با صفحه نمایش هولوگرافی ضد آب IP67 برای تبلیغات شیشه ای
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P4 |
| گارانتی: | 1 سال |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| زندگی: | 30،000 ساعت |
|---|---|
| رتبه IP: | IP67 |
| اندازه: | 1000*500 میلی متر |

