همه محصولات
کلید واژه ها [ glass led screen ] مطابقت 212 محصولات.
P6 5000CD صفحه نمایش فیلم انعطاف پذیر شفاف IP67، صفحه نمایش LED دیوار پرده شیشه ای
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش فیلم انعطاف پذیر شفاف |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
| رنگ: | رنگ کامل |
P6 صفحه نمایش شفاف LED انعطاف پذیر نازک شفافیت بالا برای کابینت شیشه ای و پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P3.9 1000*500mm صفحه نمایش یخی LED دیوار ویدئویی مشبک LED پنجره فروشگاه تبلیغات مشبک پرده شیشه ای صفحه نمایش شفاف در فضای باز
| مقیاس خاکستری: | 16 بیتی |
|---|---|
| رنگ ابری: | RGB |
| زندگی: | 30000 ساعت |
صفحه نمایش فیلم LED انعطاف پذیر P10 SMD2222 12 ولت با صفحه نمایش هولوگرافیک ضد آب IP67 برای تبلیغات شیشه ای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 9216 نقطه/㎡ |
SMD2121 P10 5000CD DC5V صفحه نمایش شفاف برای نمای شیشه ای ساختمان
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| دمای کار: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
صفحه نمایش ویدئویی LED تبلیغاتی داخلی و خارجی با پیکسل P8 شفاف
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| نشان: | نصب آسان |
صفحه نمایش فیلم LED با شفافیت 90٪، تابلوهای دیجیتال LED برای مراکز خرید
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| نشان: | نصب آسان |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED شیشه ای نرم 8 میلی متری سبک وزن، Vivid Visual برای تبلیغات افتتاحیه رویداد جام جهانی
| نوع نمایشگر: | صفحه نمایش LED شفاف |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 240*1000mm |
| دمای کاری: | -20 تا 65 درجه سانتیگراد |
صفحه نمایش شفاف هولوگرافیک با وضوح بالا P3.91 3D آلیزوی شیشه ای Super Slim LED برای صفحه نمایش پنجره شیشه ای
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش شفاف LED داخلی SMD2020 صفحه نمایش LED پنجره شیشه ای LED برای فروشگاه تبلیغاتی
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| رتبه IP: | IP40 |
| وزن: | 3 کیلوگرم/قطعه |

