Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 212 producten.
P6 5000CD IP67 Transparant Flexibel Filmscherm, Glazen Gordijngevel LED Display
| keyword: | Transparant flexibel filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Kleur: | Volle kleur |
P6 LED-doorzichtig scherm flexibel dun hoogdoorzichtig scherm voor glazen kast en vitrine
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wandwinkel Raam Advertentie Grill Glasgordijn Buitendoorzichtig Scherm
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Lichte kleur: | RGB |
| Leven: | 30000 uur |
Flexibel P10 SMD2222 12V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
SMD2121 P10 5000CD DC5V Transparent Display Screen voor gebouwglasgevel
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Transparante P8 Pixel Indoor Outdoor Reclame LED Video Wall Display Scherm
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
90% transparantie LED film scherm, LED digitale signage voor winkelcentrum
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
Lichtgewicht Zachte 8mm Inglass LED Transparante Filmvertoning Levendig Visueel voor Wereldbekerevenement Openingsadvertenties Promotie
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
|---|---|
| Schermgrootte: | 240*1000 mm |
| Werktemperatuur: | -20~65°C |
High-Definition Holografisch Transparant Scherm P3.91 3D Glaslijm Super Slank LED Display voor Glazen Raamweergave
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Indoor Transparant LED Display Scherm SMD2020 LED Glazen Raam LED Display Voor Reclame Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP40 |
| Gewicht: | 3 kg/pcs |

