Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 219 producten.
Flexibel P4 DC5V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P4 |
| Garantie: | 1 jaar |
P6 240*960 Hoogdoorzichtigheid Indoor LED Transparent Film Screen Glass Window voor Retail Window Display
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P6 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Levensduur: | 30.000 uur |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Maat: | 1000*500 mm |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P6.25 5000cd Ultra-dun, eenvoudig te installeren, laag vermogen, hoge impact, transparant LED-holografisch scherm voor glazen ramen
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
P2.5 10000CD Hoge helderheid DC12V Flexibel holografisch LED-display voor glazen gordijnwand
| Gemiddelde kracht: | 400 W/m2 |
|---|---|
| LED-chip: | SMD1515 |
| Pixels: | 2,5 mm |
P10 Binnen Transparant LED Display 4000cd Helderheid en 93 Procent Helderheid Ideaal voor Winkeldecoratie
| Helderheid: | 4000CD/m ² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED-type: | SMD2121 |
P7.82 LED Display Flexibel paneel 4000CD Hoge helderheid Doorzichtige glazen gordijnwand
| Gemiddelde kracht: | 240w/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
Ultra Dunne Zelfklevende Glazen Raam LED Display, Flexibele LED Film voor Buiten
| Naam: | LED-display voor glazen ramen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Indoor Gordijn Super Slim LED 3D Glas Film, Transparant Flexibel LED Display Scherm Paneel
| Naam: | LED 3D Glasfolie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |

