Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 214 προϊόντα.
Πλαστική διαφανής οθόνη με φώτο LED P5 Ευέλικτη διαφάνεια Κρυστάλλινη ευέλικτα παράθυρα αυτοκόλλητο για εμπορικά κέντρα γυαλί
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
P6.25 5000cd Εξαιρετικά Λεπτή Εύκολη Εγκατάσταση Χαμηλής Κατανάλωσης Ενέργειας Υψηλής Επίπτωσης Διαφανής Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής για Τζαμένιες Βιτρίνες
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
P2.5 10000CD Υψηλή φωτεινότητα DC12V Ευέλικτη ολογραφική οθόνη LED για τοίχο γυάλινης κουρτίνας
| Μέση ισχύος: | 400W/m2 |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD1515 |
| Pixels: | 2,5 χλστ |
Οθόνη LED P10 Εσωτερικού Χώρου Διαφανής 4000cd Φωτεινότητα και 93% Διαύγεια Ιδανική για Διακόσμηση Καταστημάτων
| Λάμψη: | 4000CD/m ² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE2121RGB-IC |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
P7.82 Εύκαμπτη Οθόνη LED 4000CD Υψηλής Φωτεινότητας Διαφανές Τοίχος από Γυαλί
| Μέση ισχύος: | 240w/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
P10 DC12V Ολογραφική οθόνη LED για επιδείξεις προϊόντων τοίχου από γυαλί δρόμου και υπαίθρια διαφήμιση που προσφέρει παντός καιρού
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Ολογραφική οθόνη LED P20 με τροφοδοτικό DC12V για οθόνες τοίχου από γυαλί δρόμου
| Μέγεθος: | 1500*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Υπερ λεπτή κολλητική γυάλινη οθόνη LED παράθυρο, εξωτερική ευέλικτη ταινία LED
| Ονομασία: | οθόνη LED γυάλινου παραθύρου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Εσωτερική κουρτίνα Super Slim LED 3D Glass Film, Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | LED 3D γυάλινη ταινία |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
P15.6 Προσαρμοσμένη Μεγάλη LED Ολογραφική Ελέγχουσα Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Τύπος προβολέα: | Διαφήμιση οθόνης Galss |
|---|---|
| Προβολή: | Άμεση προβολή |
| Πακέτο: | Ρολό |

