All Products
Keywords [ glass led screen ] match 212 Products.
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive for Shopping Mall Glass
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6.25mm |
P2.5 10000CD High Brightness DC12V Flexible Holographic LED Display for Glass Curtain Wall
| Average Power: | 400W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD1515 |
| Pixels: | 2.5mm |
P10 Indoor Transparent LED Display 4000cd Brightness and 93 Percent Clarity Ideal for Store Decoration
| Brightness: | 4000cd/m² |
|---|---|
| Led Device: | WE2121RGB-IC |
| Led Type: | SMD2121 |
P7.82 LED Display Flexible Panel 4000CD High Brightness Transparent Glass Curtain Wall
| Average Power: | 240W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
Ultra Thin Adhesive Glass Window LED Display , Outdoor Flexible LED Film
| Name: | Glass Window LED Display |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
Indoor Curtain Super Slim LED 3D Glass Film , Transparent Flexible LED Display Screen Panel
| Name: | LED 3D Glass Film |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
P15.6 Customized Large LED Holographic Smart App Control Screen Ultra Thin Transparent Flim Screen Stage Show Commercial Window
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
Indoor Glass Inner Mounted 8mm LED Transparent Film Screen Vivid Imaging Lightweight Soft Panel With Full One Year After-sales Warranty
| Operating Voltage: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Tube Chip Color: | RGB |
High Brightness Transparent Led Display Screen Ultra-Thin P4 DC5V Self-Adhesive Advertising Display Screen for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |

