All Products
Keywords [ glass led screen ] match 214 Products.
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display For Store Window Advertising Bar Hotel Decoration
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Control System: | Nova/Colorlight |
| Led Lamp Bead: | SMD2121 |
P3.91 High Definition 5000cd Brightness DC12V LED Holographic Display for Glass Wall
| Average Power: | 400W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3.91mm |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
SMD1010 6.25mm 16bit ,The light-emitting chip uses a micron-level light source and adopts a four-in-one packaging method. There are no other electronic
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 1500mm*250mm |

