Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ glass led screen ] dopasowanie 214 produkty.
P8 5V Wewnętrzny przezroczysty ekran LED z folii, smukły, lekki, samoprzylepny, inteligentny wyświetlacz do witryn sklepowych, reklamy, baru, dekoracji hotelowej
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| system sterowania: | Nova/Colorlight |
| Koralik świetlny LED: | SMD2121 |
P3.91 Wysoka Rozdzielczość 5000cd Jasności DC12V Holograficzny Wyświetlacz LED do Szklanej Ściany
| Średnia moc: | 400 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 3,91 mm |
Wyświetlacz holograficzny LED, przezroczysta siatka, wirtualna folia, elastyczny, interaktywny hologram AI
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
SMD1010 6,25mm 16bit, Chip emitujący światło wykorzystuje źródło światła na poziomie mikronów i przyjmuje metodę pakowania cztery w jednym. Brak innych elementów elektronicznych.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 1500 mm * 250 mm |

