Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ glass led screen ] dopasowanie 215 produkty.
P6.25 Najwyższa przepuszczalność może sięgać 95%, nie wpływając na codzienne oświetlenie, wystarczy delikatnie przykleić ekran membranowy, a następnie podłączyć sygnał i zasilanie.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |
LED Przejrzysty film Ekran ze szklanym okienkiem Wideo odtwarzające pełnobarwny wyświetlacz reklamowy w pomieszczeniach
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 LED Przezroczysty Ekran Wysoka Jasność Szklany Wyświetlacz Energooszczędny LED Przezroczysty Ekran do Reklamy w Witrynach Sklepów Fasady Budynków Wyświetlacz Medialny do Użytku Wewnętrznego i Zewnętrznego
| Nazwa: | Kleja przezroczyste folia LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Styl piksela: | P6 |
Ekran Przezroczysty LED P8 Wysoka Jasność DC5V IP67 do Szklanych Elewacji Kurtynowych
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Instalacja: | Przyklejanie szkła |
| Jasny kolor: | RGB |
P4 Przezroczysty Elastyczny Ekran LED Dostosowany do Okien Sklepowych
| Nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Zindywidualizowany pełnokolorowy ekran przejrzysty dla fasad budynków / ścian szklanych
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor chipa: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Outdoor, wewnętrzny, pół-outdoor |
P10 DC5V Wnętrze Przejrzysty Panel LED Video Wall RGB Full Color Glass Screen Display
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Naklejka na szklaną folię Led Kryty, elastyczny ekran, pełnokolorowe okno, przezroczysty wyświetlacz LED do szklanej ściany
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |
W pełni kolorowe IP65 Przejrzysty ekran z siatką P2.6 Salę wystawienniczą Szklane okna zewnętrzne budynku Led Display Screen
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Elastyczny przezroczysty ekran LED P4, samoprzylepny, do wyświetlania na oknach, pełnokolorowy, szklany panel reklamowy LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

