Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ glass led screen ] dopasowanie 214 produkty.
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive dla centrów handlowych
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows (Przejrzysty ekran holograficzny LED dla szybnych okien)
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
P2.5 10000CD Wysoka Jasność DC12V Elastyczny Holograficzny Wyświetlacz LED do Szklanej Ściany Kurtynowej
| Średnia moc: | 400 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD1515 |
| Piksele: | 2,5 mm |
P10 Wnętrzny przejrzysty wyświetlacz LED Światłość 4000cd i 93 procent jasności Idealny do dekoracji sklepu
| Jasność: | 4000CD/m² |
|---|---|
| Urządzenie LED: | WE2121RGB-IC |
| Typ diody: | SMD2121 |
P7.82 Elastyczny panel LED o jasności 4000CD, przezroczysta szklana ściana kurtynowa
| Średnia moc: | 240 w/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 7,82 mm |
Holograficzny ekran LED P10 DC12V do prezentacji produktów ze szklanych ścian ulicznych i reklamy zewnętrznej oferujących każdą pogodę
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Holograficzny ekran LED P20 z zasilaczem DC12V do wyświetlaczy ściennych ze szkła ulicznego
| Rozmiar: | 1500*250 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Ultra Cienkie Przyczepione Szklane Okno LED Display, Zewnętrzna Elastyczna Folia LED
| Nazwa: | wyświetlacz LED ze szklanego okna |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Zasłona wewnętrzna Super Slim LED 3D Film szklany, Przejrzysty elastyczny ekran LED
| Nazwa: | LED 3D Glass Film |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
P15.6 Niestandardowy duży ekran LED holograficzny, inteligentne sterowanie aplikacją, ultracienki, przezroczysty ekran foliowy, pokaz sceniczny, okno komercyjne
| Rodzaj projektoru: | Reklama na ekranie Galssa |
|---|---|
| Występ: | Projekcja bezpośrednia |
| Pakiet: | Rolka |

