Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 218 producten.
Indoor Holografische Transparante 3D LED Display Videowand voor Reclame in Winkelcentra
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P6.25 De hoogste transmissie kan 95% bereiken, zonder de dagelijkse verlichting te beïnvloeden, gewoon de membraanscherm lichtjes opplakken en vervolgens het signaal en de voeding aansluiten.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
LED Transparante film Scherm met glazen venster Video volkleurig afspelen Indoor advertentie display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
P8 High Brightnes DC5V IP67 LED Transparent Film Screen voor glazen gordijnwanden
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Installatie: | Stakglas |
| Lichte kleur: | RGB |
P4 Hoge Transparantie Flexibel LED Film Scherm Aangepast Voor Winkel Glazen Ramen
| Naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Gepersonaliseerd volledig kleur transparant scherm voor gebouw gevels / glazen gordijn muren
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Chip Color: | Volle kleur |
| Gebruik: | Buiten, binnen, semi-outdoor |
P10 DC5V Indoor Transparante Videowand LED Paneel RGB Full Color Glazen Scherm Display
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display Voor glazen muur
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |
Full Color IP65 Transparante Rooster Schermen P2.6 Tentoonstellingszaal Glas Buiten Gebouw Raam Led Display Scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP40 |

