All Products
Keywords [ glass led screen ] match 214 Products.
Adhesive Transparent Led Video Screen P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Flexible Transparent Led Film Display for Glass Wall
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
5mm Soft LED Transparent Film Screen Inside Glass Installation Clear Visual Display 1 Year Warranty For Shopping Mall Shop Window Product Promotion
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Tube Chip Color: | Full Color |
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Storefront Advertising
| Name: | LED Film Display |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P8 |
P6 Adhesive Transparent LED Film Display , Super Slim LED Film Screen
| Name: | Adhesive Transparent LED Film |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
High Transparency P4 Flexible LED Display Screen Glass Transparent LED Window Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
High Brightness P8 Transparent LED Display Screen Indoor Advertising Glass Window with LED Transparent Film
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
Custom Full Color P2.6 LED Grille Screen Module Display 4500cd 1000*500mm Electronic Advertising Screen Glass Window
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 for Glass Windows Commercial Use
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ultra-thin Design P8 led transparent film sereen High-Transparency Glass Wall Advertising Display App Smart Control Interactive Digital Signage
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Pixel Style: | P8 |
| Power: | 600W/m2 |
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED Chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Color: | Full Color |

