Alle producten
zoekwoorden [ glass led screen ] overeenkomen 214 producten.
Ultrahelder doorzichtig LED-filmscherm P4 Storefront, Office Partition & Window Display
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
P3.91 Led Transparent Screen Display Grille Full Color Led Ice Screen Indoor Electronic Advertising Screen Glasvenster
| Max stroomverbruik: | 800W/m ² |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Helderheid: | 5000CD/M² |
P3.9 RGB Reclame Glazen Raam 1000*1000mm Buiten Waterdicht Transparant Grid Display LED Grille Scherm
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| Werkspanning: | DC5V |
LED-flexibel transparant filmdisplay 5V Gemakkelijk te installeren voor commerciële dynamische beeldschermen
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
500*500mm Winkel Indoor P3.9 4000-4500cd Grit Gordijn Glassen Vloer Venster Reclame Kristalfilm Kleefstof Doorzichtig Led Grit Scherm
| Productmodel: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Naam: | Hoge helderheid vensterbeeldscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect voor buiten- en binnen advertentie scherm
| Softwaresysteem: | Nova |
|---|---|
| Verticaal Pixel: | 5 mm |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥ 8000 Hz |
P4 Venster Innenglas Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P20 Led Transparante Film Raam Binnen Glas Display Transparante Panelen Led Display Scherm
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
P3.9 RGB reclameglasvenster 1000*1000 mm Indoor waterdicht doorzichtig rasterbeeldscherm met LED-rooster
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
|---|---|
| Paneelgrootte: | 1000mm x 1000mm |
| Bedrijfsspanning: | DC5V |

