همه محصولات
کلید واژه ها [ glass led screen ] مطابقت 214 محصولات.
صفحه نمایش فیلم LED شفاف فوق العاده P4 - ویترین فروشگاه، پارتیشن اداری و نمایشگر پنجره
| نام محصول: | 403 ممنوع |
|---|---|
| کد وضعیت: | 403 |
| توضیحات: | سرور درخواست را درک کرد ، اما از تحقق آن امتناع می ورزد. |
P3.91 صفحه نمایش شفاف LED گیتل رنگ کامل LED یخ صفحه نمایش داخلی تبلیغات الکترونیک صفحه نمایش شیشه پنجره
| حداکثر مصرف برق: | 800 وات بر متر مربع |
|---|---|
| ضمانت: | 2 سال |
| روشنایی: | 5000CD/M² |
P3.9 پنجره شیشه ای تبلیغاتی RGB 1000*1000mm در فضای باز ضد آب صفحه نمایش شبکه شفاف LED Grille Screen
| مادی: | کامپیوتر |
|---|---|
| سطح حفاظت: | IP67 |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
صفحه نمایش فیلم شفاف انعطاف پذیر LED 5V نصب آسان برای تصاویر تجاری پویا
| نام محصول: | 403 ممنوع |
|---|---|
| کد وضعیت: | 403 |
| توضیحات: | سرور درخواست را درک کرد ، اما از تحقق آن امتناع می ورزد. |
صفحه نمایش مشبک LED شفاف با چسبندگی، 500*500 میلیمتر، P3.9، 4000-4500cd، مناسب برای تبلیغات در فروشگاهها، پنجرهها، کف و شیشهها
| مدل محصول: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| نشان: | نصب آسان |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| نام: | صفحه نمایش پنجره با روشنایی بالا |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
3D Ultra-Clear شفاف صفحه نمایش LED 5mm کنترل هوشمند کامل برای فضای باز و داخلی تبلیغات صفحه نمایش
| سیستم نرم افزاری: | نوا |
|---|---|
| پیکسل عمودی: | 5 میلی متر |
| نرخ تازه سازی: | 8000 هرتز |
P4 پنجره شیشه ای داخلی صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پانل های شفاف LED Strip Mesh Screen
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| ویژگی: | نصب آسان |
P20 فیلم شفاف LED پنجره ای نمایشگر شیشه ای داخلی پانل های شفاف نمایشگر LED
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| نشان: | نصب آسان |
P3.9 پنجره شیشه ای تبلیغاتی RGB 1000*1000mm در فضای داخلی ضد آب صفحه نمایش شبکه شفاف LED Grille Screen
| دمای عمل: | -20 ~+60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه تابلو: | 1000mm x 1000mm |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |

