Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 214 Ürünler.
Ultra Açık Şeffaf LED Film Ekranı P4 Storefront, Ofis Bölme ve Pencere Ekranı
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
P3.91 Led Şeffaf Ekran Ekran Izgarası Tam Renkli Led Buz Ekranı İç Mekan Elektronik Reklam Ekranı Cam Pencere
| Maksimum güç tüketimi: | 800W/m² |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Parlaklık: | 5000 CD/M² |
P3.9 RGB Reklam Cam Pencere 1000*1000mm Dış Mekan Su Geçirmez Şeffaf Izgara Ekran LED Izgara Ekranı
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
LED Esnek Şeffaf Film Ekranı 5V Ticari Dinamik Görüntüler için Kolay Kurulum
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
500*500mm Mağaza İç mekan P3.9 4000-4500cd ızgara Perde Camlar Yer Pencere Reklam Kristal Film Yapıştırıcı Şeffaf LED ızgara Ekranı
| Ürün modeli: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
| Özellik: | Kolay kurulum |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| İsim: | Yüksek Parlaklık Pencere Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
3 boyutlu Ultra-Açık Şeffaf LED Ekranı 5mm Akıllı Kontrol Dışarıda ve İçeride Reklam Ekranı için Mükemmel
| Yazılım sistemi: | Nova |
|---|---|
| Dikey Piksel: | 5 mm |
| Yenileme Hızı: | ≥8000Hz |
P4 Pencere Kapalı Cam Şeffaf LED Film Ekranı Şeffaf Paneller Led Çizgi Ağı Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P20 Led Şeffaf Film Pencere İç Mekan Cam Ekran Şeffaf Paneller Led Ekran
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P3.9 RGB Reklam Cam Pencere 1000*1000 mm İç mekan Su geçirmez Şeffaf Şebeke Ekranı LED ızgara ekranı
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ~+60 ºC |
|---|---|
| Panel boyutu: | 1000mm x 1000mm |
| Çalışma voltajı: | DC5V |

