Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ glass led screen ] Eşleşme 212 Ürünler.
Kapalı Led Şeffaf Film Ekranı Reklam Tam Renkli Ekran Pencere Şeffaf Film Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Esnek LED Mesh Ekranı P100 IP67 Su geçirmez RGB LED Mesh Ekranı Cam Perde Bina için
| Ürün adı: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Kullanım: | Dış mekan reklam ekranı |
| Parlaklık: | 2300 cc |
IP67 Su Geçirmez RGB Piksel LED Mesh Ekran Dış Mekan P83 LED Mesh, Piksel Ekran Nokta Işığı ve Video Duvarı için
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P83 (RGB) |
Outdoor Waterproof IP67 LED Grille Display Large Advertising Video Wall High Brightness Transparent Grid Screen
| İsim: | Cam Şeffaf Led Ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Akıllı 5V Hafif Kolay kurulum P2.5 Esnek Holografik Ekran Alışveriş Merkezi için 2500CD Reklam Duvar Ekranı
| Görüntüleme türü: | holografik projeksiyon |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık: | 2kg/m2 |
| Sistem: | Musion Eyeliner Hologram Sistemi |
Vitrin için P6 Yüksek Parlaklık Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 240*960mm |
| Işık Akısı: | Özelleştirilebilir |
SMD1314 Kapalı P6 LED Ekran Filmi, Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
P8 Esnek LED Kristal Film Ekran Görünmez Reklam Şeffaf LED Dijital Tabela Ekranı
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Alışveriş merkezi P143 DC12V Mesh Reklam Pano Cam Pencere Perde Video Duvar Şeffaf LED Ekran
| Ekran Teknolojisi: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.40kg |
| Güç: | 37W |
Mağaza Vitrinleri için Şeffaf LED Ekran – Perakende Reklamcılığı için Akıllı Ekran
| Malzeme: | PCB+LED |
|---|---|
| İşlev: | Reklamcılık |
| avantaj: | Şeffaflık |

