Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ glass led screen ] αντιστοιχία 212 προϊόντα.
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED Διαφημιστική οθόνη πλήρους χρώματος παράθυρο Διαφανής οθόνη οθόνης ταινίας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Ελαστική οθόνη LED Mesh P100 IP67 Αδιάβροχη οθόνη RGB LED Mesh για το κτίριο γυάλινης κουρτίνας
| Ονομασία προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
| Λάμψη: | 2300cd |
IP67 Αδιάβροχο RGB Pixel LED Mesh Screen Εξωτερικό P83 LED Mesh για το Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB) |
Outdoor Waterproof IP67 LED Grille Display Large Advertising Video Wall High Brightness Transparent Grid Screen
| Ονομα: | Επίδειξη των διαφανών οδηγήσεων γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Έξυπνη 5V ελαφριά εύκολη εγκατάσταση P2.5 ευέλικτη ολογραφική οθόνη 2500CD για εμπορικό κέντρο διαφήμιση οθόνη τοίχου
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Σύστημα: | Σύστημα ολογράμματος Musion Eyeliner |
P6 Υψηλής φωτεινότητας Πλήρες Έγχρωμο LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για βιτρίνα
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*960 χλστ |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμο |
SMD1314 Εσωτερική οθόνη LED P6, αυτοκόλλητη διαφανής οθόνη LED
| Ονομασία: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Προδιαγραφή: | Βιντεοκασέτα |
P8 Ευέλικτη οθόνη LED Crystal Film Αόρατη Διαφήμιση Διαφανής Ψηφιακή Σήμανση LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Εμπορικό κέντρο P143 DC12V Mesh Διαφημιστική πινακίδα Γυάλινο παράθυρο κουρτίνα Video Wall Διαφανής οθόνη LED
| Τεχνολογία προβολής: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βάρος: | 1,40 κιλά |
| Εξουσία: | 37W |
Διαφανής οθόνη LED για παράθυρα καταστημάτων
| Υλικό: | PCB+led |
|---|---|
| Λειτουργία: | Διαφήμιση |
| Avantage: | Διαφάνεια |

