All Products
Keywords [ led film display screen ] match 200 Products.
P8 Indoor RGB Full Color DC5V Flexible Transparent LED Film Screen Indoor Transparent Film LED Display Screen
| Operating Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
| Screentype: | Transparent LED Display |
Lightweight Soft 8mm Inglass LED Transparent Film Display Vivid Visual For World Cup Event Opening Ads Promotion
| Displaytype: | Transparent LED Screen |
|---|---|
| Screen Size: | 240*1000mm |
| Working Temperature: | -20~65°C |
90% Transparency LED Film Screen , LED Digital Signage For Shopping Mall
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P6 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
High Brightness P8 Transparent LED Display Screen Indoor Advertising Glass Window with LED Transparent Film
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect for Outdoor and Indoor Advertising Screen
| Software System: | Nova |
|---|---|
| Vertical Pixel: | 5mm |
| Refresh Rate: | ≥8000Hz |
P6 LED Transparent Screen High Brightness Glass Display Energy Saving LED See Through Screen For Shopping Mall Window Advertising Building Facade Media Display Indoor Outdoor Use
| Name: | Adhesive Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Pixel Style: | P6 |
High Brightness Transparent Led Display Screen Ultra-Thin P4 DC5V Self-Adhesive Advertising Display Screen for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED Chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Color: | Full Color |

