All Products
Keywords [ led film display screen ] match 200 Products.
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P7.82 |
| Color: | RGB |
Full Color P10 Transparent LED Film Screen Indoor Glass Advertising Display
| Installation Method: | Adhesive |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Supplier Type: | Original Manufacturer, ODM, OEM |
P8 Indoor Flexible Transparent LED Film Screen PC Resin Material For Modern Shopping Center With 1 Year Warranty
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Indoor Led Transparent Film Screen DC5V P8 Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P8 |
| Warranty: | 1years |
Shopping Mall Advertising P62.5 Mesh DIP Ultra-Thin Transparent LED Display DC12V LED Film Outdoor LED Mesh Display Screen
| Specification: | Video Wall |
|---|---|
| Lifespan: | ≥30000H |
| Viewing Angle: | 160° |
High Brightness Transparent Display Screen P6 Full Color Glass Wall LED Screen
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Brightness: | 3000nits |
| Lamp Bead: | 2121 |
Hanging Install P6 Transparent LED Display Screen 240mm×1000mm With Module
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Cabinet Size: | 240mm X 1000mm |
| Material: | PET +RGB+PU |
P4 High Transparency Flexible LED Film Screen Customized For Shop Glass Windows
| Name: | Flexible LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Indoor advertising Flexible Transparent Display Screen P6 LED Display Film
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Indoor Advertisement |
| Pixels: | 6mm |
P6 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |

