Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
P7.82 Εικονική οθόνη ολογραφίας LED Διαφανής Ευέλικτη Υψηλής φωτεινότητας Εικονική οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα Εμπορικό κέντρο
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P7.82 |
| Χρώμα: | RGB |
Πλήρως χρωματιστή οθόνη διαφανούς LED οθόνης εσωτερικού γυαλιού διαφήμισης
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Συγκολλητικός |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
P8 Εσωτερική, Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη Φιλμ LED Υλικό PC Ρητίνης για Μοντέρνο Εμπορικό Κέντρο με 1 έτος εγγύηση
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Εσωτερική οθόνη LED διαφανούς φιλμ DC5V P8 Πλήρες έγχρωμο παράθυρο Οθόνη προβολής διαφανούς φιλμ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P8 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Διαφήμιση σε Εμπορικό Κέντρο P62.5 Mesh DIP Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED DC12V Οθόνη LED Mesh Εξωτερικού Χώρου
| Προσδιορισμός: | Βιντεοκασέτα |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | ≥30000h |
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
Διαφανής οθόνη οθόνης υψηλής φωτεινότητας P6 Πλήρης χρώσης γυάλινη οθόνη LED
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Λάμψη: | 3000 νιτ |
| Χάντρα λάμπας: | 2121 |
Κρεμαστή Εγκατάσταση P6 Διαφανής Οθόνη LED 240mm×1000mm Με Μονάδα
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 240mm x 1000mm |
| Υλικό: | PET +RGB +PU |
P4 Υψηλής διαφάνειας Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED προσαρμοσμένη για παράθυρα γυαλιού καταστήματος
| Ονομασία: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Διαφήμιση εσωτερικών χώρων Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης P6 LED οθόνη ταινία
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερική διαφήμιση |
| Εικονοστοιχεία: | 6mm |
P6 DC5V Πλήρης Έγχρωμη Εξαιρετικά Λεπτή Ελαφριά Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Εσωτερικούς Χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |

