Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
Ευέλικτη οθόνη LED P10 SMD2222 12V με αδιάβροχη ολογραφική οθόνη IP67 για διαφήμιση σε γυαλί
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416Χ10.416 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 9216 σημεία/μ2 |
Ευέλικτη οθόνη LED P2.5 SMD1010 Ολογραφική οθόνη LED για διαφήμιση σε γυάλινο παράθυρο
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Εσωτερική οθόνη LED διαφανούς φιλμ P4-8 DC5V Υψηλής φωτεινότητας για καταστήματα λιανικής
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Μέγεθος μονάδας: | 240mm*1000mm |
P3.91 Ελαστική οθόνη LED με ταινία φωτεινής ακτινοβολίας με προστασία IP45 και τροφοδοσία 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Εσωτερικός χώρος 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Διαφανής οθόνη οθόνης Φιλμ & Πάνελ LED Κατηγορία LED οθόνη
| Χρήση: | Εσωτερική οθόνη διαφημίσεων |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 oC έως +60 oC |
Ολογραφική Διαφανής Οθόνη P3.91 Ευέλικτη Οθόνη Φιλμ LED IP45 12V Κόλλα για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P3.91 |
| Αξιολόγηση IP: | IP45 |
Διαφανής οθόνη LED βίντεο με κόλλα P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Εύκαμπτη διαφανής οθόνη LED για γυάλινο τοίχο
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED Διαφημιστική οθόνη πλήρους χρώματος παράθυρο Διαφανής οθόνη οθόνης ταινίας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
HD P4 Εσωτερική Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED για Οθόνη LED Billboard
| Τύπος: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Διαφάνεια: | 80% |
| Στυλ pixel: | Ρ4 |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |

